• Bebek ve Çocuk, Ev, Hasta - Yaşlı Bakımı, İşyeri ve Sisifos Yaşam Koçluğu Danışmanlık Hizmetleri
  • Telefon0538 017 7416
  • E-Postainfo@anidanismanlik.net
  • Çalışma Saatleri09:00 - 18:00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA:
On yılı aşkın süredir bilgi birikimi ve tecrübesiyle Anı Danışmanlık İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak, iş ve işçi bulma aracılık hizmet süresince vizyonumuz doğrultusunda, misyonumuzu en iyi şekilde yerine getirmek üzere, tecrübeli, güler yüzlü ve çalışma azmi yüksek arkadaşlarımızla hedefimize doğru koşmaktayız.
VİZYONUMUZ:
“Türkiye’de üretim, dünya çapında istihdam.” vizyonuyla yola çıkan Anı Danışmanlık İnsan Kaynakları ve Eğitim LTD. ŞTİ. sadece değil, önce Türkiye’de istihdamı arttıracak projelere danışmanlık yaparak dünya çapında istihdamı desteklemektir.
MİSYONUMUZ:
Gelişen teknoloji kapsamında, hizmet sektörünün önemli bir unsuru olan insan kaynakları artık çağın çalışma hayatında vazgeçilmez bir iş dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişen ve sürekli değişen iş yaşamında belli başlı bazı eksiklikleri belirleyip bu problemler için Anı Danışmanlık İnsan Kaynakları ve Eğitim LTD. ŞTİ olarak çözüm yolları üretip hem değerli işverenlerimizin hem de emekçilerimizin sevgisini ve güvenini kazanmış durumdayız.
Hizmet sektöründe insan kaynakları olarak hem mavi hem de beyaz yaka adaylar açısından tüm çalışma alanlarında hızlı ve net bir şekilde ihtiyacın giderilmesi adına istenilen kriterlerde eleman temini ve işe yerleştirme için çalışmaktayız.
Anı Danışmanlık olarak anılarınızı süslemek için hazırız…